One holds one's breath 
IndeksCalendarFAQSzukajRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Regulamin.

Go down 
AutorWiadomość
Victoria
Admin
avatar

Nazwisko : A'tiarne
Imię/pseudonim : Victoria
Wiek : Wygląda maksymalnie na 19 lat.
Broń : Sztylet.
Wygląd : Dziewczyna o drobnej, aczkolwiek kobiecej budowie, której chuda twarz otulona jest prostymi, rudymi włosami. Posiada ostre kości policzkowe, nienaturalnie jasne oczy i lekko ironiczny uśmiech. Na ciele uzdrowicielki znajduje się kilka charakterystycznych blizn.
Fabularnie : Gdzieś tam na rynku, czy coś.
Liczba postów : 61

PisanieTemat: Regulamin.   Sob Paź 05, 2013 8:29 pm

Postanowienie wstępne:

1. Regulamin znajduje się tutaj z pewnego powodu – każdy korzystający z forum ma obowiązek zapoznać się z jego treścią i przestrzegać zasad, które zostały w nim opisane. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania i nie stanowi usprawiedliwienia  w przypadku łamania jego postanowień.
2. Za nieprzestrzeganie regulaminu grozi ostrzeżenie, wydane i umotywowane przez administratora. Trzy ostrzeżenia oznaczają banicję.
3. Użytkownicy są zobowiązani do stosowania się do zaleceń administracji. Wiadomo jednak że administratorzy są tylko ludźmi i mogą popełniać błędy, więc wszystkie uwagi prosimy kierować do nich na PW. Przyjmą oni wszelkie sugestie, ale również chętnie pomogą w razie problemów.
4. Każdy z użytkowników po zapoznaniu się z regulaminem jest zobowiązany do złożenia swojego podpisu w odpowiednim dziale.
5. Administracja zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w regulaminie, o których użytkownicy zostaną poinformowani.

Postanowienia szczegółowe:

1. Nazwa użytkownika to imię i nazwisko postaci, ewentualnie jej pseudonim. Niedopuszczalne są wszelkie nazwy typu ToMeCzEk34, kaśśśunia:*, słodka_idiotka323. Osoby z taką nazwą nie zostaną dopuszczone do gry.
2. Po rejestracji należy utworzyć Kartę Postaci, wypełnioną według podanego wzoru i poczekać na jej akceptację przez osoby do tego uprawnione. Dopiero wtedy można pisać w fabule.
3. Jedna postać oznacza jedno konto. Możliwe jest jednak posiadanie kilku postaci. Należy dbać o każde ze swoich kont, pisząc na nich w miarę możliwości regularnie.
4. Raz na trzy miesiące usuwane będą konta nieaktywne, których właściciel nie napisał postu od co najmniej dwóch miesięcy.
5. Poza fabułą niedopuszczalne jest obrażanie innych użytkowników, umieszczenia treści wulgarnych, rasistowskich, pornograficznych czy w jakikolwiek inny sposób łamiących polskie prawo.
6. W części fabularnej dopuszczalne są wulgaryzmy i sceny erotyczne, chociaż wszystko z umiarem. W poście rozpoczynającym scenę erotyczną należy na początku umieścić formułę:
Kod:
[b][Spojler: sceny +18][/b]
7. Użytkownicy są zobowiązani do przestrzegania na forum zasad poprawnej polszczyzny. Wszyscy dysgraficy i dyslektycy są proszeni o korzystanie z przeglądarek, mających opcje poprawiania błędów lub pisania w Wordzie i sprawdzania swoich prac przed wstawieniem ich na forum.
8. Zabrania się używania emotikonów poza działem Off Top
9. Pisząc posty w fabule należy zachowywać przedstawione w fabule realia.
10. Po pojawieniu się w temacie, w pierwszym poście należy umieścić formułę:
Kod:
[b]wyrażamy zgodę na udział Mistrza Gry w rozgrywce[/b]
lub
Kod:
[b]nie wyrażamy zgody na udział Mistrza Gry w rozgrywce[/b]
11. Brak zamieszczenia odpowiedniej formuły skutkuje tym, że Mistrz Gry ma prawo wziąć udział w rozgrywce, ale jednocześnie nie musi tego zrobić.
12. We wszelkich rozgrywkach, eventach, w których uczestniczy Mistrz Gry, użytkownicy są zobowiązani do akceptowania wszystkich jego decyzji.
13. Gracz nie może podejmować decyzji za innego uczestnika rozgrywki. Dotyczy to również uśmiercenia postaci – nie jest to dozwolone bez zgody właściciela.
14. Nie można być w dwóch miejscach, ergo nie można pisać w dwóch tematach fabuły jednocześnie.
15. Na forum obowiązuje pisownia w osobie trzeciej, która nie dotyczy jedynie wypowiedzi postaci.
16. Jeden temat może być zajmowany przez jedną grupę uczestników wraz z Mistrzem Gry. Wychodząc z tematu należy napisać zt (z tematu) lub nmmt (nie ma mnie tu), aby nie blokować tematu dla innych użytkowników.
17. W eventach mogą brać udział wszyscy, którzy wcześniej zgłoszą się w odpowiednim dziale. Każdy użytkownik może również zaproponować event.
18. W wypowiedziach fabularnych post nie powinien mieć mniej niż 150 słów. Policzyć można je w Wordzie lub na przygotowanych do tego stronach internetowych.
19. Surowo zabrania się pisania TrAfFiKą i innymi mutacjami pisma pokemonowego.
20. Nie należy pisać postu pod postem. Z jakiegoś powodu forum udostępnia cudowną opcję „edytuj”
21. Użytkownicy nie powinni zmieniać koloru czcionki domyślnej. Kolory są zastrzeżone dla Mistrzów Gry i administratorów. Aby wyróżnić myśli postaci należy użyć kursywy, natomiast żeby zaznaczyć wypowiedzi postaci - myślnika.
22. Na forum znajdują się różne działy, a więc uprasza się użytkowników o przestrzeganie tematyki danego działu.
23. Avatar ma przynajmniej w większości przedstawiać postać użytkownika.
24. Maksymalna wielkość avataru to 200 na 350 px (szerokość na wysokość)

Ostatnie zmiany wprowadzono 10 stycznia 2014 roku
Powrót do góry Go down
http://without-time.forumpolish.com
 
Regulamin.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Regulamin szkoły
» Regulamin ogólny

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
One holds one's breath ::  :: Regulamin-
Skocz do: