One holds one's breath
One holds one's breath
One holds one's breath
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Carrie "Kukiełka" Muirin - le budowa, skończę dziś. Mam nadzieję.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Kukiełka

Kukiełka


Nazwisko : Muirin
Imię/pseudonim : Carrie / Kukiełka
Wiek : 23
Broń : Woda, sztylecik
Wygląd : Głębokie, szafirowe oczy, blada skóra, niebieskie tatuaże, jasne włosy, bury płaszcz z kapturem, granatowa sukienka.
Fabularnie : Wolna
Liczba postów : 2

Carrie "Kukiełka" Muirin - le budowa, skończę dziś. Mam nadzieję. Empty
PisanieTemat: Carrie "Kukiełka" Muirin - le budowa, skończę dziś. Mam nadzieję.   Carrie "Kukiełka" Muirin - le budowa, skończę dziś. Mam nadzieję. EmptySob Lis 02, 2013 11:31 pm

Imię/pseudonim: Carrie "Kukiełka"

    Carrie - znaczy przyjaciółka. Zwana Kukiełką z powodu swej zwiewności i lekkości.

Nazwisko: Muirin

    Narodzona z wody.

Przynależność do grupy: Żywiołaki

    Konkretniej - żywiołak wody.

Wiek: 23 lata

    Tak, narodziła się już pod kloszem.

Płeć: Kobieta


Orientacja: Biseksualna

    Podobają jej się zarówno mężczyźni, jak i kobiety, choć z tym drugim zbytnio się nie afiszuje.

Wygląd:

    Nie na darmo ją zwą Kukiełką - drobna, chudziutka, zwiewna istotka. Niska - jedynie pięć stóp wzrostu. Niecałe. Powiedziałbyś - sama skóra i kości. Nic bardziej mylnego - mięśnie ma dość rozwinięte dzięki pływaniu.
    Aczkolwiek pierwszym, co rzuca się w oczy, są właśnie... oczy. Dwie niesamowicie niebieskie studnie, przywodzące na myśl głębokie morze - tak samo spokojne, chłodne i niedostępne jak jego dno. Dalej już jest klasycznie - lekko zadarty nosek, wąskie, blade usta, alabastrowa cera. Proste, sięgające łopatek włosy koloru słomy zwykle nosi rozpuszczone.
    Na jej ciele widnieją niebieskie tatuaże - pozostałości po rytuale przemieniającym. Znak na czole oznacza żywioł wody, znaki przy lewym oku - przynależność do rzek i jezior. Pozostaje jeszcze runa nad sercem - znak związania z żywiołem.

Charakter:

    Mogłoby się wydawać, że przez to przezwisko i wygląd Carrie jest osobą cichą, uległą w każdym względzie. Może i z początku Ci się taka wyda, drogi Czytelniku, lecz znów pozwolę sobie stwierdzić - nic bardziej mylnego. Jak to mówią - cicha woda brzegi rwie.

Cechy charakterystyczne:

    Ω Kamienna twarz
    Ω Niebieskie tatuaże
    Ω Często ironiczne spojrzenie
    Ω

Umiejętności:

    Ω
    Ω
    Ω

Broń:


Zawód:


Dodatkowe:



Ostatnio zmieniony przez Kukiełka dnia Nie Lis 03, 2013 10:11 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Evannescenty
Admin
Evannescenty


Nazwisko : de Lother
Imię/pseudonim : Evannescenty/Neiss
Wiek : 29
Broń : Obstawa z ludzi, dwa miecze i sztylet.
Wygląd : Wysoki, umięśniony blondyn. Ma masywną szczękę i przydługie, jasne włosy. Potrafi ostrym spojrzeniem jasnoniebieskich oczu prześwietlić każdego na wylot. Ma bliznę przechodzącą przez prawą łopatkę od karku do linii bioder i skomplikowany, spiralny tatuaż na ramieniu.
Fabularnie : Próbuje się dogadać z braciszkiem.
Liczba postów : 77

Carrie "Kukiełka" Muirin - le budowa, skończę dziś. Mam nadzieję. Empty
PisanieTemat: Re: Carrie "Kukiełka" Muirin - le budowa, skończę dziś. Mam nadzieję.   Carrie "Kukiełka" Muirin - le budowa, skończę dziś. Mam nadzieję. EmptySob Lis 02, 2013 11:33 pm

Dopisuj śmiało, ale litości, niech to będzie większe, bo idzie oczy sobie wydłubać
Powrót do góry Go down
 
Carrie "Kukiełka" Muirin - le budowa, skończę dziś. Mam nadzieję.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
One holds one's breath ::  :: Archiwum-
Skocz do: