One holds one's breath
One holds one's breath
One holds one's breath
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Postać Grown

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Grown

Grown


Nazwisko : Nieznane
Imię/pseudonim : Grown
Wiek : 25
Broń : zobaczymy
Wygląd : się zobaczy
Fabularnie : wolny
Liczba postów : 2

Postać Grown Empty
PisanieTemat: Postać Grown   Postać Grown EmptyCzw Lis 14, 2013 7:31 pm

Imię/pseudonimGrown
Nazwiskonie znam
Przynależność do grupyRebelianci
Wiek25
Płeć Mężczyzna
Orientacja hetero
Wygląd Wysoki, dobrze zbudowany mężczyzna. Krótko ścięte włosy, broda i wąsy. Na ogół noszę skórzaną kamizelkę z licznymi paskami i kieszeniami, skórzane spodnie i wysokie buty. Na plecach pochwa na maczetę. Na paskach małe nożyki. Na prawym barku tatuaż przedstawiający zniszczoną literę A, na prawym przedramieniu krzyż celtycki. Na całej lewej ręce jest tribal ( wzory plemienne.) który kończy się na klatce brzuchu.
Charakter Każdy z nas jest inny, jedni lepsi,drudzy gorsi. Nie mnie to oceniać. Czemu mam mieszać się w coś co mnie nie dotyczy ?. Zawsze kiedy zadaję to pytanie to odpowiedzi są różne, najczęściej słyszę że przecież walczymy o dobro. Ja w to nie wierzę, walczyć o dobro zabijając dobrych i niewinnych ludzi? Po co? Ja wolę walczyć o to co może mi pomóc w obecnej sytuacji lub osobom na których mi zależy. Jestem raczej cichy i wolę nie unosić się do agresji. Ale kiedy muszę już walczyć to robię to najlepiej jak potrafię bo lubię walczyć. Zawsze zanim kogoś zabije dowiaduję się czy to jest tego warte i czy przypadkiem to nie jest niewinna osoba. Lubię czasami poleżeć i pomarzyć. Kiedyś spotkałem pewną osobę która walczyła o swoje prawa i o wolność, wiedziała że nie wygra ale zapytana poco walczy odpowiedziała że pytać nas po co walczymy to jak spytać po co marzymy. I tym się kieruję w życiu by się nie poddawać i zawsze walczyć o swoje. Czasami bywam arogancki, lubię ciszę ale także lubię gdy jest z kim pogadać. Nie lubię natrętnych osób albo takich które zadają za dużo pytań. Nie lubię opowiadać o swojej przyszłości, ponieważ nie opłaca się patrzyć wstecz kiedy w dniu dzisiejszym może się tyle stać. Jestem pomocny dla każdego ale dla niektórych ta pomoc trochę kosztuje. W końcu za coś muszę żyć. To chyba wszystko. Więc taki jestem.
Cechy charakterystyczne Tatuaże.
Umiejętności Rzemiosło, posługiwanie się maczetą, rzucanie nożami.
Historia
Broń Maczeta na plecach, kilka krótkich lotek ( noży do rzucania.)
Zawód Jako takiego nie ma.
Dodatkowe
Powrót do góry Go down
Evannescenty
Admin
Evannescenty


Nazwisko : de Lother
Imię/pseudonim : Evannescenty/Neiss
Wiek : 29
Broń : Obstawa z ludzi, dwa miecze i sztylet.
Wygląd : Wysoki, umięśniony blondyn. Ma masywną szczękę i przydługie, jasne włosy. Potrafi ostrym spojrzeniem jasnoniebieskich oczu prześwietlić każdego na wylot. Ma bliznę przechodzącą przez prawą łopatkę od karku do linii bioder i skomplikowany, spiralny tatuaż na ramieniu.
Fabularnie : Próbuje się dogadać z braciszkiem.
Liczba postów : 77

Postać Grown Empty
PisanieTemat: Re: Postać Grown   Postać Grown EmptyCzw Lis 14, 2013 8:12 pm

Po pierwsze, zdecyduj się, czy piszesz w pierwszej, czy w trzeciej osobie. Po drugie, nie rozumiem, co ma znaczyć umiejętność: rzemiosło. Po trzecie, nie rozumiem też sensu "opowiadania o przyszłości, bo nie ma po co patrzeć wstecz".

Najważniejsza rzecz tutaj to jednak uzasadnienie - skąd rebeliant? Z opisu nic nie wynika, ot zwykła osoba, a tu niespodzianka, ona nie chce rządów króla. Dlaczego, po co? Ukaż proszę trochę głębi swojej osoby.

I przeczytaj jeszcze raz charakter. Ilość powtórzeń i kombinacji w zdaniach jest odrobinę przewyższająca normę.
Powrót do góry Go down
 
Postać Grown
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
One holds one's breath ::  :: Archiwum-
Skocz do: